Vitajte na našej www stránke Krok do neba v novom šate 🙂

 

Pre tých, ktorí ste u nás po prvý krát, dovoľte, aby sme sa predstavili 🙂 Sme skupina nadšencov zo SR a ČR a príbeh vzniku tejto stránky sa začal pred niekoľkými rokmi, kedy sme sa zoznámili prostredníctvom internetu s TV 3 Angels z Ruska.

 

Tvorba tejto televízie nás tak nadchla, že sme sa rozhodli priniesť tieto informácie na Slovensko a do Českej republiky. Odvtedy spolupracujeme s TV 3 Angels ako dobrovoľníci: s ich súhlasom prekladáme a titulkujeme rôzne videá a takisto prekladáme články. Robíme to bezplatne a vo svojom voľnom čase.

 

Snažíme sa prekladať to, čo nás oslovilo a čo nám pomohlo zorientovať sa v mnohých veciach. Veríme, že články a videá na našej www stránke vám prinesú spoľahlivé odpovede na mnohé otázky.

 

V prípade, že chcete, aby tieto cenné a užitočné informácie poslúžili aj iným, budeme radi, keď sa o ne podelíte, bude to pre nás odmenou: dáva to zmysel našej práci a tak budeme vedieť, že naša práca nebola nadarmo 🙂

 

S láskou,

Váš realizačný tím,
www.krokdoneba.com
e-mail: info@krokdoneba.com

S kým spolupracujeme?

TV 3 Angels, Rusko 

TV3 Angels v auguste 2019 oslávila 27 rokov svojho úspešného vysielania pre rusky hovoriacich divákov aj poslucháčov. Vyrábajú kvalitné a rozvojové programy na témy: rodinné, zdravotné, literárne, historické, duchovné, detské, programy pre mládež, hudobné programy.

TV 3 Angels vznikla v roku 1992 v Nižnom Novgorode, ako ruská pobočka televízie 3 ABN z USA. Momentálne sú ich programy k dispozícii pre každého návštevníka www.3angels.ru  a vo všetkých sociálnych sieťach.

 

Vitalij Olijnik, USA 

Pri spolupráci s TV 3 Angels sme sa osobne stretli s Vitalijom Olijnikom, ktorý vo svojich cykloch videí a článkoch otvára mnohé praktické a užitočné témy z rôznych oblastí a vysvetľuje ich na podklade Biblie.

Pastor Vitalij Oliinik je kandidát teologických vied a zároveň je vedúcim Centra duchovného vzdelávania (Центр духовного просвещения). Momentálne žije a pracuje v meste Seattle, štát Washington, USA.

Na základe jeho súhlasu prekladáme jeho písané materiály a  zároveň titulkujeme videá, ktoré natočil buď v spolupráci s TV 3 Angels alebo ktoré uverejnil na YouTube kanále Centra duchovného vzdelávania (Центр духовного просвещения). 

 

Pohľad do „kuchyne“ TV 3 Angels alebo výrobný proces programov: